چه چیزایی راجب شرکت ارتفاع نوردان کوهستان دراک میدونید؟

شرکت  ارتفاع نوردان کوهستان دراک ( کار در ارتفاع با طناب بدون داربست )

شماره ثبت: 48327

 سال تاسیس: 1397 به انضمام 4سال سابقه کار در ارتفاع قبل از تاسیس شرکت

کار در ارتفاع با طناب حرفه ای نو پا و تکامل یافته از ابزار ها و تکنیک های کوهنوردی که شامل تعیین نقاط ایمن جهت ایجاد کار گاه و اتصال تسمه ها ی کارگاهی با گره های تخصصی به دو رشته طناب نیمه استاتیک  یکی برای صعود و یکی برای متوقف کننده سقوط متصل به هارنس می باشد .

شرکت ارتفاع نوردان کوهستان دراک آماده ارائه خدمات کار در ارتفاع با طناب در سراسر ایران به ویژه استان فارس و شهر شیراز می باشد.

انجام کلیه خدمات کار در ارتفاع با طناب صنعتی ، شیوه های دسترسی با طناب و تجهیزات صنعتی و ایمن  در ارتفاع بیش از ۱/۲متر از سطح مبنا بدون نیاز به  داربست،بالابر،کلایمر و نردبان. تخصص ما می باشد.

دارای نیروهای  کار در ارتفاع مجرب و مدرک بین المللی کار در ارتفاع با طناب با نام دیگر ایراتا لول ۱ و ۲ کشور انگلستان

 تمامی نیروهای کار در ارتفاع تحت پوشش بیمه مسئولیت مدنی بیمه ایران می باشند.

برخورداری از به روزترین و استانداردترین تجهیزات کار در ارتفاع با طناب صنعتی که تحت لیسانس شرکت پتز، کشور فرانسه و دارای مجوز رسمی از اتحادیه ایراتا، کشور انگلستان

مدارک بین الملی IRATA

توجه کنید !

برای انجام کار در ارتفاع با طناب صنعتی باید کسی این کار را انجام دهد که علم کامل کار در ارتفاع یا به عبارتی قوانین ایراتا را رعایت کند.قوانین کار در ارتفاع با طناب را کشور انگلستان تصویب میکند و  کاملا بین المللی بوده که شامل سه بخش می باشد : سطح ۱ ، سطح ۲ ، سطح ۳ می باشد . در نظر داشته باشید ؛ کسی که تمامی دوره های مشخص شده توسط ایراتا را گذرانده و امنیت کار را حفظ کرده باشد ، قطعا هیچ حادثه ای رخ نمی دهد و کار با بهترین کیفیت انجام می شود.